22 Ocak 2010 Cuma

Veda Vakti film izle

http://farm1.static.flickr.com/49/131417529_9a6d451966_o.jpg
Tür:Dram,Psikolojik
Yönetmen:François Ozon
Senaryo:François Ozon
Yapımcı:Marc Missonnier, Olivier Delbosc
Görüntü Yönetmeni:Jeanne Lapoirie
Müzik:Marc-Antoine Charpentier
Süre:1 saat 25 dk
Oyuncular: Melvil Poupaud ,Eanne Moreau ,Valeria Bruni Tedeschi,Daniel Duval,Marie Rivière
Filmin Hakkında: Öncelikle belirtelimki film aileniz ile birlikte izleyebileceğiniz türden bir film değil. Çünkü eşcinsel birinin hayatı anlatılıyor. Ama şunuda söylemek isterim ki gayet başarılı bir film, izlemeye değer.
Filmin Konusu: Romain 31 yaşında, Gay (eşcinsel) ve fotoğrafçı bir kişidir. Kansere yakalandığını öğrendiğinde hayatında çok büyük yıkımlar yaşar. Bir kaç aylık ömrü kaldığını bilen Romain ne yapacağını şaşırmıştır, bundan kimseye bahsetme cesaretini kendinde bulamaz. Kendi dünyasında çocukluğuna doğru hatıralarını canlandırır. Gittiği yerler, eğlendiği deniz macerası gözlerinin önünden kayıp gitmektedir. Aynaya baktığında adeta kendi ölümünü gören Romain bu durumu büyükannesine anlatmaya karar verir. Ona doğru yola çıktığında tanıştığı garson bir kızla uzun ve derin bir sohbet yapar. Büyükannesinden dönerken yine bu kızla (Jany) konuşacak olan Romain, onun telkinlerine kapılarak sevgilisinden (erkek arkadaşından) ayrılma kararı alacaktır.
İyi seyirler dileriz.
Cd-1Cd-2Cd-3Cd-4


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Film İzlerken Chat Sesini Kapatmak İçin  Simgesine 1 Kere Tıklayarak Sesi Kapatabilirsiniz.
 
Sitemizde bulunan videolar, video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Eğer hak sahibi videonun kaldırılmasını talep ederse sitemizden kaldırılır.
film izle - film izle - Teknoloji
Seni Seviyoruz Google