18 Ocak 2010 Pazartesi

Tetikçinin Gecesi film izle

http://img153.imageshack.us/img153/4580/collateralver3eh3.jpg
Tür : Aksiyon, Gerilim
Gösterim Tarihi : 15 Ekim 2004
Yönetmen : Michael Mann
Yapım : 2004, ABD
Süre : 115 dakika
Oyuncular:Tom Cruise (Vincent) , Jamie Foxx (Max) , Jada Pinkett Smith (Annie)
Bruce McGill (Pedrosa) , Mark Ruffalo , Dennis Farina , Javier Bardem
Barry Shabaka Henley (Daniel)
Film Hakkında : Arkadaşlar tekrardan belirtmek istiyorum. Filmin başrollerinde Tom Cruise oynuyor. Filmi bende izledim Gerçekten güzel bir film olmuş. Beklediğimden güzel bir film çıktı. İzlemenizi öneririm.
Filmin Konusu : Kiralık katil olan Vincent’ın Los Angeles’da yapması gereken işlerivardır. Bunun için de bir gecelik taksi kiralamaya karar verir. Herşeyden habersiz olan şoför Max, Vincent’ın teklifini kabul edip bütüngece sürecek olan bir maceraya atılır. İlerleyen saatlerde bukararından dönmek istese de katil Vincent, çoktan tabancayı Max’inkafasına dayamıştır.
Hoşlandığı kadının Vincent’ın kurbanlarından biri olduğunu anlayan Max,ister istemez yardımcı olduğu bu cinayetlerin baş düşmanı olur.
Usta Yönetmen Michael Mann’in filminin senaryosunu en az onun kadarbaşarılı Frank Darabont yazdı. Adeta yokedici gibi cinayetlerinipeşpeşe işleyen Tom Cruise, bu rolün altından da oldukça iyi kalkmışa benziyor.
İyi seyirler dileriz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Film İzlerken Chat Sesini Kapatmak İçin  Simgesine 1 Kere Tıklayarak Sesi Kapatabilirsiniz.
 
Sitemizde bulunan videolar, video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Eğer hak sahibi videonun kaldırılmasını talep ederse sitemizden kaldırılır.
film izle - film izle - Teknoloji
Seni Seviyoruz Google