30 Ocak 2010 Cumartesi

Kırılgan - Fragile film izle

Kırılgan Fragile film izle 
Yapım:2005 İspanya
Tür:Gerilim, Korku
Yönetmen:Jaume Balaguero
Süre:1 saat 33 dakika.
Oyuncular:Calista Flockhart ,Richard Roxburgh ,Elena Anaya ,Gemma Jones ,Yasmin Murphy ,Colin McFarlane.
Film Hakkında: Film 1:33 dklık 2005 yılında yapılmış güzel bir korku filmi. İspanyada çekilmiş olan bu filmin yönetmenliğini ünlü yönetmen Jaume Balaguero yapıyor. İzlemenizi öneririz.
Filmin Konusu: Yaklaşık yüzyıldır hizmet vermekte olan Mercy Falls Çocuk Hastanesi kapatılmak üzeredir. Fakat, bir tren kazası nedeniyle, çevredeki hastanelerde yer kalmadığı için tahliye işlemi bir süre ertelenmiştir. Hastanedeki koşullar iyice zorlaşmış, personelin çoğu gitmiş, birçok bölüm kapatılmış ve cihazlar yerlerinden sökülmüştür.
Hastanedeki çocuklar tedirgindir. Görünmeyen, dokunulamayan birşeyden korkmaktadırlar. Aslında var olmayan ama acı veren birşeydir bu... Nefret doludur... Bazıları ona ‘Mekanik Kız’ demekte, ikinci katta yaşadığını iddia etmektedirler. Kırk sene önce kapatılmış olan ve artık kullanılmayan ikinci katta..
Hastanenin geçmişine ait karanlık bir sırrı vardır. Bu korkunç şey, geçmişten sıyrılıp gelmiştir. Hastanede durumu düzeltmek için gönderilen genç hemşire Amy’nin (Calista Flockhart) hastanedeki gariplikleri farketmesi pek uzun sürmez.
Gerçek herkesin tahmin ettiğinden çok farklıdır.
İyi seyirler.
Cd-1


Cd-2


Cd-3


Cd-4


Cd-5

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Film İzlerken Chat Sesini Kapatmak İçin  Simgesine 1 Kere Tıklayarak Sesi Kapatabilirsiniz.
 
Sitemizde bulunan videolar, video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Eğer hak sahibi videonun kaldırılmasını talep ederse sitemizden kaldırılır.
film izle - film izle - Teknoloji
Seni Seviyoruz Google