25 Ocak 2010 Pazartesi

Sınırda - Frontier film izle

http://2.bp.blogspot.com/_VfioWtG7Pow/S1jUZyMEBBI/AAAAAAAACWY/paGT2y1yOO0/s320/S%C4%B1n%C4%B1r%20da%20+-+Fronti%C3%A8re%20s%20+%20T%C3%BCrk%C3%A7e+Dublaj%20.jpg#01599898153736456542
Yapım:2007 ~ Fransa, İsviçre
Tür: Dram, Korku, Suç, Gerilim
Yönetmen:Xavier Gens
Senaryo:Xavier Gens
Yapımcı:Hubert Brault, Laurent Tolleron
Görüntü Yönetmeni:Laurent Bares
Müzik:Jean-pierre Taieb
Süre:1 saat 48 dk
Film Hakkında: Öncelikle belirtelimki film, çok ağır  işkence sahneleri vs. içerdiğinden küçük yaştaki izleyiciler için uygun değildir. Filmi izlemenizi tavsiye ederiz.
Filmin Konusu: Fransa’da seçimler sırasında toplumda bir kaos ortamı doğar. Bunu fırsat bilen ufak çapta soyguncu gençler de, arkadaşlarına yardım edebilmek amaçlı bir banka soygununa girişirler. Ancak işler ters gider ve polisten kaçmaya çalışırlarken grup dağılır. Bir kısmı Lüksemburg yakınlarındaki ıssız bir pansiyona saklanır. Ancak bu pansiyondaki gizem, aslında vahşetin diğer adıdır.
Pansiyon işletmecileri, birer Nazi sempatizanı ve tutkunudur. Faşizmi tekrardan iktidar yapıp; saf ırk hayalleriyle yaşarlar. Bu amaçları uğrunda ise, ellerine geçen insanları olmadık işkencelerden geçirip her türlü acıyı ve eziyeti çektirirler. Soyguncu gençler de bu vahşetin tam ortasında kendilerini bulacaktır.
İyi seyirler.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Film İzlerken Chat Sesini Kapatmak İçin  Simgesine 1 Kere Tıklayarak Sesi Kapatabilirsiniz.
 
Sitemizde bulunan videolar, video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Eğer hak sahibi videonun kaldırılmasını talep ederse sitemizden kaldırılır.
film izle - film izle - Teknoloji
Seni Seviyoruz Google