28 Ocak 2010 Perşembe

Kolpaçino film izle

 kolpacino poster KolpaÇino Filmini izLe
Yönetmen : Atıl İnaç
Senaryo : Şafak Sezer, Kaan Ertem
Oyuncular : Şafak Sezer, Aydemir Akbaş, Ali Çatalbaş, Ali Sürmeli, Hakan Ural
Filmin Türü : Komedi, Macera
Orijinal Adı : Kolpaçino
Yapımcı Firma : İyi Seyirler Film
Yapım Yılı : 2009
Yapım Ülkesi : Türkiye
Orijinal Dili : Türkçe
Dağıtıcı Firma : Özen Film
Vizyon Tarihi : 29.10.2009
Film Hakkında:  Şafak Sezer in başrollerde oynadığı bu filmde komedi dorukta. Şafak Sezer in oynadığı filmlerde hep bi akıcılık söz konusu. Her filmini severim. Bu filmide güzel olmuş diye düşünüyorum.

Filmin Konusu:Söz, bu sefer herşey çok güzel olacak!Tayfun, İstanbul’un ünlü mafya babalarından biri olan Ateş bey’in uyuşturucu mallarını dağıtan bir ayakçıdır. Özellikle sosyetik gençlerin arasına karışıp onlara mal satar. Onların yaşadığı hayata hayrandır. Hep öyle olmak ister. Bir gün bir kurnazlık yaparak Ateş bey’in mallarını kendi hesabına indirir ve parayı getirmez.
Ateş bey, Tayfun’u sert bir şekilde tehdit eder. Eğer ki kendisinden çaldığı malları bir hafta içinde getirmezse onu öldüreceğini söyler. 50 bin dolar da ceza keser.
Bir aksiyon-komedi filmi olan Kolpaçino, birbirine kenetlenmiş 7 kişinin bir günde başına gelenleri anlatıyor. Kolpaçino: Bir Şehir Efsanesi, temposu ve kurgusuyla anlatılan bir hikaye.
İyi seyirler dileriz.
Cd-1
Cd-2
Cd-3


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Film İzlerken Chat Sesini Kapatmak İçin  Simgesine 1 Kere Tıklayarak Sesi Kapatabilirsiniz.
 
Sitemizde bulunan videolar, video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Eğer hak sahibi videonun kaldırılmasını talep ederse sitemizden kaldırılır.
film izle - film izle - Teknoloji
Seni Seviyoruz Google