2 Şubat 2010 Salı

Şampiyonun Dirilişi film izle

Şampiyonun Dirilişi film izle 
Filmin Orjinal Adı: Resurrecting The Champ
Yapım:2007 ABD
Tür:Dram, Spor
Yönetmen:Rod Lurie
Senaryo:Michael Bortman, Allison Burnett
Filmin Süresi: 1 Saat 52 dk.
Oyuncular: Samuel L. Jackson, Josh Hartnett, Teri Hatcher, Rachel Nichols, Kathryn Morris.
Film Hakkında: Film spor türü bir film. Bu filmi izledikten sonra hayattan çıkarılacak çok ders olduğunu anlayacaksınız. Güzel anlamlar içeriyor. İzlemenizi tavsiye ederiz.
Filmin Konusu: Erik Kernan Jr. Dener’in büyük gazetelerinden birinde çalılan genç bir spor muhabiridir. Yaptığı spor haberlerinin editörü tarafından gazetede yayımllanmamasına içerlenmektedir. Editörü Ralp Metz, Erik’in haberlerini sıkıcı ve kişiliksiz bulmaktadır. Erik’in babası bir süre önce ölmüş ünlü bir spor spikeridir. Çok açık ki Erik’ babasının adından faydalanmıştır. Ama tarzının babasıyla kıyaslanmamasından sıklıyordur. Editörüne olan kızgınlığı yüzünden önemli haberler yakalamayı umuyordur. Bir gün, bir spor kompleksinin otoparkında, üç sarhoş gencin, kendine Şampiyon diyen eski bir profesyonel boksör olduğunu iddia eden evsiz bir adamı tartakladıklarını görür. Erik bu eski boksörü haber yapmaya karar verir.
Cd-1


Cd-2Cd-3


Cd-4


Cd-5

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Film İzlerken Chat Sesini Kapatmak İçin  Simgesine 1 Kere Tıklayarak Sesi Kapatabilirsiniz.
 
Sitemizde bulunan videolar, video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Eğer hak sahibi videonun kaldırılmasını talep ederse sitemizden kaldırılır.
film izle - film izle - Teknoloji
Seni Seviyoruz Google