16 Mart 2013 Cumartesi

İçimdeki Şeytan Türkçe Dublaj izle

Filmin Adı: İçimdeki Şeytan - Alone (Türkçe Dublajdır.)
Filmin Yapım Yılı: 2007
Filmin Yapım Yeri: Tayland
Filmin Süresi: 1 saat 30 dakika
Filmin Türü: Korku - Gerilim - Dram
Filmin Yönetmeni: Parkpoom Wongpoom, Banjong Pisanthanakun
Filmin Yapımcıları: Yodphet Sudsawad, Yongyoot Thongkongtoon, Mingmonkul Sonakul
Filmin Senaristleri: Aummaraporn Phandintong, Banjong Pisanthanakun
Filmin Oyuncuları: Withaya Wasukraipaisan, Hatairat Egereff, Namo Tongkumnerd, Prasert Vivattanananpong, Marsha Wathanapanitch
Film Hakkında: "İçimdeki Şeytan (Alone)" filmi, 2007 yılında Tayland'da çekilmiş olan 1 saat 30 dakikalık bir korku gerilim filmidir.
Filmin Konusu: Pim kocasını çok seven bir kadındır ve Tayland’taki geçmişini bırakıp çok sevdiği kocası Vee ile Kore’de yeni hayatına başlar. Pim ile Vee’nin evlilikleri normal  gözükmektedir. Pim’in sürekli bir işi vardır ve iyi arkadaşlara sahiptir.  Pim ve Vee’nin hayatları bu haliyle iyi gitmektedir.Bu durum ta ki Pim’e Tayland’tan bir telefon gelmesine kadar sürer. Telefonla gelen haberde Pim’in annesinin hastalığına bir türlü teşhis konulamadığı ve çok hasta olduğu Pim ve Vee’nin birlikte, Pim’in annesinin  yanına dönmeleri gerektiği söylenir.Pim Tayland’a vardığında  geçmişte yaşadığı  acı anılarla dolu bir tecrübeyi hatırlar. Fakat bu anılar geçmişte yaşadıklarından farklıdır. Bu geçmişe dönüşleri daha içten hisseder sanki o olaylar Pim’e çok yakın birisinin hisleri gibidir. Pim bu duyguları hissettiğinde  bir süre sonra bir ikiz kardeşinin olduğunu hatırlar. Ve tüm anılar zihninde yavaş yavaş canlanmaya başlar. Böylece bu yap-bozun parçaları netleşmeye başlar. Pim artık bu garip hislerinin sebebinin farkına varır. Böylece  iki yaşam birbirine bağlanmaya başlar. Pim bundan sonra bir daha özgür olamayacaktır. Bu aslında korkunç bir farkındalığın başlangıcıdır. Pim’in bu kötü tecrübeleri unutmasına engel olan bir şey vardır. Onun neden bu tecrübeleri unutmaması istenmektedir?
İyi seyirler dileriz...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Film İzlerken Chat Sesini Kapatmak İçin  Simgesine 1 Kere Tıklayarak Sesi Kapatabilirsiniz.
 
Sitemizde bulunan videolar, video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Eğer hak sahibi videonun kaldırılmasını talep ederse sitemizden kaldırılır.
film izle - film izle - Teknoloji
Seni Seviyoruz Google